E & M – royal glamour wedding in the castle & old abbey / ślub i sesja w zamku & starym klasztorze – baranów sandomierski & lubiąż

ŚLUB Z MOTYWEM ROYAL GLAMOUR:

Gdy w Polsce na dobre zadomawiał się szał na śluby w stylu boho / rustykalnym, E&M odważyli się nie ulegać ówczesnym trendom i zrealizować swój wymarzony plan. Przygotowania i przyjęcie weselne odbyło się na Zamku w Baranowie Sandomierskim, który przez wiele lat kojarzył mi się tylko z wycieczkami szkolnymi i wakacyjnymi wypadami za miasto z rodzicami. Gdy odwiedziłam go ponownie na jednej ze swoich pierwszych sesji poślubnych po wielu latach nieobecności, zachwyciłam się fragmentem otwartym dla fotografów ślubnych podczas sesji i czekałam na okazję, by odkryć pozostałe zakamarki. Dzień ślubu E&M był tym wymarzonym i wyczekiwanym pretekstem do odwiedzin i idealną przestrzenią do stworzenia klimatu royal glam. To motyw, który nie znosi kompromisów, bo nieustannie zwraca naszą uwagę na detale i wymaga skonstruowania eleganckiej, dobrze wyważonej opowieści.

DOCENIONA PRZEZ BRANŻĘ SESJA ŚLUBNA – OPACTWO W LUBIĄŻU:

Moja współpraca z E&M w dniu ślubu została bardzo ciepło przyjęta na forach ślubnych i wiedziałam, że sesja poślubna ma szansę narobić dużo pozytywnego zamieszania. Postawiliśmy na wyjazd na drugi koniec Polski do zyskującego coraz więcej popularności wśród fotografów ślubnych Opactwa Cystersów w Lubiążu. Dotarliśmy do Wrocławia późną nocą z licznymi przygodami po drodze, ale mimo zmęczenia następnego dnia daliśmy z siebie wszystko. A kilka miesięcy później mogliśmy świętować wybór mojego ulubionego zdjęcia z sesji jako jednego z 50 najlepszych zdjęć roku w prestiżowym konkursie portalu Junebug Weddings.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *