I & W – intimate wedding near the mountains & romantic photoshoot / intymny mini – ślub i romantyczna sesja – kamesznica & buczkowice & oaza leńcze

INTYMNY MINI – ŚLUB W GÓRACH:

Uwielbiam współpracować z parami, które mają za sobą wieloletni staż związku. To zazwyczaj osoby, które organizują śluby i przyjęcia w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami. Organizacja tego wydarzenia wiąże się też raczej w przypadku takich par z „potrzebą”, czy „chęcią” (celebracji, organizacji dobrej imprezy, pokazania światu, że chcemy być razem do końca życia), nie zaś z tym, że „tak wypada”, „to naturalny etap”, „taka jest tradycja”. I&W spędzili ten dzień wspólnie z najbliższymi, wybierając rodzinne okolice W. (tu też spotkaliśmy się kilka lat temu na sesji narzeczeńskiej). Brak pośpiechu i napiętego planu pozwolił na organizację ślubu w uroczym kościele, do którego prowadziła trasa z fantastycznymi, skąpanymi w mgle widokami. Przyjęcie było pięknie, spokojnie i wypełnione pysznym jedzeniem.

SESJA W OAZIE LEŃCZE:

Po ślubie spotkaliśmy się ponownie, by wykonać sesję we dwoje – Oaza Leńcze przywitała nas piękną pogodą i luźną atmosferą, która pozwoliła na kreatywne, intymne i niespiesznie działanie. Podzieliśmy robienie zdjęć na kilka części, eksplorując kolejne zakątki, odkrywając wyjątkowe detale i marząc o możliwości pozostania tam trochę dłużej i być może już bez aparatu w rękach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *