K & K – boho & glamour wedding in a tent & romantic photoshoot – dessert & forest / wesele w namiocie & leśno – pustynna sesja – otfinów, pustynia błędowska

ŚLUB W NAMIOCIE – ZABAWA POD GOŁYM NIEBEM:

Ślub K&K to kolejny przykład fantastycznej zabawy w stylu boho classic / glamour zorganizowanej w namiocie, której nie przeszkodziła nawet gwałtowna burza tuż przed pierwszym tańcem. Jeśli marzycie o imprezie tego typu w wyjątkowym miejscu (sąsiedztwo opuszczonego dworu) z odpowiednim zapleczem, to pomyślcie o Imperial Wedding z Otfinowa k. Tarnowa. To przede wszystkim świetny przykład połączenia i przenikania strefy tanecznej ze strefą chilloutu. Odpowiednia oprawa pozwoliła mi na sfotografowanie większości przyjęcia bez użycia lamp błyskowych, zabawa ze światłem zastanym dawała mi tego dnia dużo frajdy.

LISTY DO BLISKICH – INTYMNY, SPERSONALIZOWANY DETAL, WYJĄTKOWE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW:

K&K poświęcili dużo czasu na przygotowanie i odczytanie listów skierowanych do ich bliskich. Przygotowania i błogosławieństwo przybrały tym samym bardzo osobisty i wzruszający wymiar. Przełamały też skonwencjonalizowane i dobrze znane tradycje / rytuały, zostawiając ponadto wyjątkową pamiątkę, do której można wracać nawet po wielu, wielu latach.

SESJA NA PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ – CZULE, BOSO, ROMANTYCZNIE, Z HUMOREM:

Sesję wykonaliśmy kilka dni po ślubie, gdy emocje były jeszcze żywe, ale wkradało się też już lekkie zmęczenie i chęć odpoczynku. Być może to właśnie dlatego tak lubię te zdjęcia – zapamiętam z tej sesji (raczej zakulisową) ironię, humor i doskonale widoczne ogromne pokłady czułości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *