N & M – polish & german boho & glamour wedding in the mountains / polsko & niemiecki ślub boho & glamour – nowy sącz, heron live hotel

REPORTAŻ ŚLUBNY Z SESJĄ WE DWOJE W DNIU ŚLUBU:

W sezonie 2021 na ślubach królowało połączenie stylu boho z wyraźną nutą klasycznej elegancji. Nicole i Michael przełożyli termin swojego świętowania, ale mimo to nadal postanowili zorganizować ceremonię w Polsce, łącząc luźno polskie i niemieckie tradycje. Prognozy pogody nie sprzyjały naszym planom odnośnie organizacji sesji we dwoje w plenerze – ostatecznie słońce nie opuściło nas praktycznie do końca sesji na terenie Heron Live Hotel, z którego roztacza się niesamowity widok na Jezioro Rożnowskie. Ponieważ zdjęcia we dwoje wykonywałam tylko w dniu ślubu, poświęciliśmy na sesję więcej czasu – „uciekliśmy” z sali zaraz po zjedzeniu tortu na prawie półtorej godziny. Goście wykorzystali naszą nieobecność na odpoczynek i podjadanie słodko – słonych przekąsek, a po naszym powrocie bardzo szybko rozkręcili imprezę.

WESELE + ELEMENT BABY SHOWER:

Z przyjęcia weselnego N&M zapamiętam jeden szczególny moment. Przez cały dzień goście mieli ukryte pod swoimi stołami koperty. W ten sposób zorganizowali gender reveal (ujawnienie płci ich dziecka), które wywołało falę zachwytu, szczerej radości i było świetną okazją do wyjątkowych toastów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *