P & K – romantic & calm winter photoshoot at home / romantyczna i spokojna zimowa sesja domowa – kraków

DOMOWA SESJA MIŁOSNA – DLACZEGO WARTO?

Gdy tylko P&K zaczęły opowiadać w swojej wiadomości, co lubią robić wspólnie w codziennym życiu, wiedziałam, że sesja musi odbyć się w ich przytulnej krakowskiej kawalerce. To grudniowe niedzielne spotkanie zapamiętam przede wszystkim ze względu na to, jak szybko udało się nam wytworzyć między sobą pozytywną energię pełną obustronnego zaufania. Działając w dobrze znanych parom przestrzeniach i pozwalając na swobodną ekspresję dyskomfort z powodu bycia obserwowaną i fotografowaną osobą może zmniejszyć się trochę szybciej. I pamiętajcie, że fotograf/-ka też czasami/często odczuwa na sesjach tego typu niepewność i stres, nieustannie decydując o tym, kiedy wykonywać zdjęcie, a kiedy odpuścić i pozwolić na chwilę oddechu.

To także typ sesji, podczas której staram się pokazywać coś więcej niż standardową wymianę czułości. Szukam tu nowych kontekstów, tematów i wyłapuję w nich mini gesty, którymi okazujecie sobie miłość. Bo miłością jest zrobienie świetnej kawy w ulubionym kubku drugiej osoby, wspólne czytanie lub szukanie nowych przepisów kulinarnych, czy cieszenie się z wygranej ukochanej osoby w grze planszowej, w której przed chwilą konkurowałyście.

SESJA WE DWOJE W DOMU – DLA KOGO?

To sesja dla każdej pary niezależnie od etapu Waszego związku i tego, jak organizujecie swoją domową codzienność. Szczególnie polecam ją dla osób, które chcą na spokojnie przyzwyczaić się do obecności fotografa przed sesją w plenerze lub reportażem ślubnym. Dla domatorów i introwertyków, którzy czerpią siłę oraz przyjemność z działania we własnych/”własnych na chwilę” czterech kątach i dla tych, którzy w domach przede wszystkim lubią rano szybko przygotowywać się do eksplorowania świata lub odpoczywać leniwie po pracy pod kołderką i z laptopem, na którym czeka na was nowy ulubiony serial. W każdym zakątku i każdej aktywności jest też czas i miejsce na miłość, którą warto uwiecznić na zdjęciach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *