ŚLUB W STYLU MODERN CLASSIC – CICHA 23

Jeśli ktoś zapytałby mnie o przykład reportażu z dnia ślubu zorganizowanego w dniu modern classic, od razu pomyślałabym o zdjęciach Kasi & Kamila. Detale ich ślubnych stylizacji były dopracowane w 100%, nawiązując do dobrze znanych form, ale skrojonych i skomponowanych w świeżym wydaniu. O oprawę dekoracyjno – florystyczną zadbały Cuda Kwiatki. A wszystko odbyło się na terenie Małej Stajni znajdującej się pod dobrze wszystkim znanym adresem – na Cichej 23 w Markach.

Ceremonia plenerowa odbyła się późnym popołudniem między innymi ze względu na możliwość działania z niesamowitym światłem (w razie niepogody byłaby przeniesiona do magicznego wnętrza Stajni). To samo miejsce stało się też tłem krótkiej sesji we dwoje i zdjęć grupowych z najbliższymi.

Potem przyszedł czas na toasty, miksowanie ulubionych drinków i taniec do hitów z przełomu wieków. Od kilku dobrych sezonów zastanawiałam się, czy nadejdzie taki piękny dzień, w którym do weselnej playlisty zostaną wreszcie dołączone największe hity Britney lub Rihanny.

Było też wiele pretekstów do wzruszeń – od momentu przelotnego, spontanicznego first looku, poprzez samą ceremonię, aż do otrzymania wieczorem wyjątkowego prezentu od przyjaciół.

ŚLUB W WARSZAWIE, SESJA POŚLUBNA W KRAKOWIE W TRZECH CZĘŚCIACH

Sesję poślubną zorganizowaliśmy w Krakowie i podzieliśmy ją na trzy części: sesję we wnętrzach (Stradom Hotel, Camelot Lulu), na Wawelu i Rynku podczas wschodu słońca i wieczorną odsłonę w luźniejszej stylizacji wykonaną na Kazimierzu.

miejsce przygotowań / ślubu / przyjęcia: Cicha 23

wnętrza na sesji w Krakowie: Stradom House, Camelot Lulu

suknia ślubna: Agata Wojtkiewicz

buty Kasi: Prada

garnitur: Zaremba

buty Kamila: Jan Kielman

florystyka / dekoracje: Cuda Kwiatki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *