CZUŁOŚĆ, CZUŁOŚĆ I JESZCZE RAZ CZUŁOŚĆ

Była dostrzegalna wszędzie: w niezwykle subtelnych gestach Kasi i Maćka i w ich relacjach z najbliższymi. Dzień ślubu potrafi być stresujący, zwłaszcza, gdy plany i marzenia pary nie zostają zrealizowane w 100% ze względu na odmienną wizję rodziny lub innych kluczowych gości. U K&M wszyscy odnosili się do siebie z szacunkiem, cieszyli się z możliwości wspólnego spędzenia czasu i z radością korzystali ze wszystkich przygotowanych przez parę atrakcji.

Przyjęcie weselne K&M jest przykładem dobrze wykorzystanej przestrzeni. Odbyło się w jednych z najbardziej znanych miejsc w Tarnowie – w Restauracji Soprano. Podział na parkiet i część jadalną na antresoli w połączeniu z wielkimi lustrami i ciepłym oświetleniem pozwolił mi na kreatywną zabawę ze światłem i kadrem bez potrzeby korzystania ze światła błyskowego. Parkiet był ciągle pełny i rozgrzany dzięki utalentowanemu Robertowi (Alternatywny DJ).

INTYMNA SESJA POŚLUBNA W PAŁACU GOETZ

Marzyłam o realizacji sesji w Pałacu Goetz od kilku lat. Cena za możliwość wykonania zdjęć może z początku wydawać się wysoka, ale niezwykle rzadko zdarza się, że jest w nią wliczone aż 6h działania i możliwość spokojnego przygotowania się, wykonania zdjęć i odpoczynku w jednym z apartamentów. Oprócz nas pojawiła się jeszcze tylko jedna para, dlatego mogliśmy liczyć na wykonanie zdjęć w bardzo swobodnych warunkach, które umożliwiły stworzenie intymnego klimatu. A światło, mimo burzowych chmur okalających pałac ze wszystkich stron, nadal działało na naszą korzyść, wyłaniając z cienia wspomnianą na początku czułość.

MIEJSCE WESELA: Restauracja Soprano

MIEJSCE SESJI POŚLUBNEJ: Pałac Goetz

SUKNIA ŚLUBNA: Justin Alexander / Miss Cherie

GARNITUR: Bytom

FLORYSTYKA: Kwiaty Uli

DJ: Alternatywny DJ

SŁODKI STÓŁ / TORT: Atelier Słodkości

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *